DAC vereség a MOL Fehérvár ellen

Updated: júl 3, 2019

A MOL Fehérvár ellen játszotta utolsó előtti felkészülési mérkőzését a DAC, a sárga-kékek Felcsúton a Pancho arénában léptek pályára.

Külön érdekesség, hogy a mérkőzésen az OTP Bank liga és a Fortuna liga ezüstérmese csapott össze. Csaknem gól nélkül telt az első félidő, de a 38. Percben egy remek támadás után Hadzic beadását Nego vágta közelről a hálóba – 1:0. Fordulás után az 50. percben Bilenkyi egyenlített, a 72. percben Nikolov szöglete után Juhász fejjel szerzett ismét előnyt a Fehérvárnak – 2:1. A végeredményt a 84. percben Nego második góljával állította be.

A DAC csapatára Július 5-én az utolsó felkészülési mérkőzés vár, a Vasas otthonában a stadionavatón lépnek pályára.

MOL Fehérvár FC – FC DAC 3:1 (1:0)

Gólszerzők: Nego (38., 84.), Juhász (72.) ill. Bilenkyi

MOL Fehérvár: Kovácsik – Fiola, Juhász, Vinícius, Stopira – Pátkai, Nikolov, Hadzic – Nego, Scepovic, Milanov

FC DAC: Jedlička – Blackman, Kružliak, Beskorovainyi, Šimčák – Nagy L., Bednár, Ronan – Divkovic, Taiwo, Vida K.