Bravúros győzelmet aratott a Vasas otthonában a DAC

Updated: január 16, 2021

Lejátszotta első téli felkészülési mérkőzését a DAC, a sárga-kékek a Vasas otthonában bravúros fordítással győzött.

Az Angyalföldiek edzőközpontjában rendezett mérkőzésen a Vasas szerzett vezetést, a 11. percben 22 méterről talált a hálóba – 1:0. Amikor már úgy tűnt, a hazaiak győzelmével záródik a mérkőzés, nagy meglepetést okozott a DAC. A 89. percben egy kipattanó labdát Balić a tizenhatos vonaláról küldött a hálóba – 1:1. Egy perccel később Sharani szerzett labdát az egyik védőtől, kapura tört és a kifutó Rados mellett a hálóba talált – 1:2.

Vasas-DAC 1:2 (1:0)
Gólszerzők: Radó (11.) ill. Balic (89.), Sharani (90.)

A DAC kezdőcsapata: Jedlička – Sommer, Kružliak, Müller, Blackman – Schäfer, Balić, Nije, Kalmár – Divković, Ramiorez.
Cserék: Száraz, Horváth Attila, Beskorovainyi, Braun, Nebyla, Andzouana, Nicolaescu, Sharani, Moumou, Taiwo.