Az utolsó percben szerzett góllal győzött a DAC

Updated: apríl 22, 2017

Sorozatban harmadik győzelmét aratta a DAC, a sárga-kékek ezúttal a Nagymihály ellen voltak eredményesek. Kustha első félidőben szerzett találatára Šafranko és Davis válaszolt.

Már a mérkőzés 3. percében helyzethez jutott a DAC, de Vida az oldalhálót találta el. A 19. percben Pačinda lövését Macej kapus mentette szögletre. Folyamatos támadásban maradt a DAC, de nem sikerült a kapuba találni. A 31. percben megszerezte a vezetést a „hazai“ nagymihály, a tizenhatoson belül Kushta lövése a kapuban kötött ki – 1:0. Fordulás után a 49. percben Šafranko egyenlített, Živkovič lövése után a kipattanót küldte az üres kapuba a DAC támadója – 1:1. Hiába a mezőnyfölény, a győztes találatig a 93. percig kellett várni, Sarr beadását Davis fejelte a hálóba – 1:2.

Nagymihály – FC DAC 1:2 (1:0)
Gólszerzők: Kushta (31.) ill. Šafranko (49.), Davis (93.)

Nagymihály: Macej – Vajs, Kavka, Sipľak, Qose – Grič – Žofčák, Dimitraidis, Serečin, Koscelník – Kushta

DAC: Slávik – Živkovič, Šatka, Kocsis, Davis – Ljubicic – Vida, Ľupták, Aluku, Pačinda – Šafranko

Váltsd valóra futball álmodat a Futbalový sen utazási irodával, és utazz el kedvenc csapatod mérkőzésére! Bővebb infó ITT.