Az utolsó percben mentett pontot a DAC Zsolnán

Updated: marec 19, 2022

Vezetett, végül az utolsó percben mentett pontot a DAC Zsolnán.

Mindkét csapat aktívan kezdte a mérkőzést, helyzetek adódtak mindkét oldalon. A 17. percben Andrezinho beadását Krstović fejelte kapura, de Belko a helyén volt. A 24. percben Jánošík 15 méterről leadott lövése a kapufáról a gólvonal elé pattant, az ellentámadásból Krstović lőtt fölé. A 43. percben vezetést szerzett a DAC, Balic passza után Verlinden talált a hálóba – 0:1. Az 56. percben egyenlített a Zsolna, Minárik baloldali beadását Paur fejelte a  hálóba – 1:1. Hat perccel később már vezetett a Zsolna, a csereként beállt Kaprálik talált a kapuba – 1:1. Sokáig úgy tűnt, már a zsolnaiaké a 3 pont, de a 92. percben Moumou parádés lövése a kapuban kötött ki – 2:2.

MSK Zsolna – FC DAC 2:2 (0:1)
Góllövők: 56. Paur, 62. Kaprálik, ill. 43. Verlinden, 90. Moumou
Sárga lap: 31. Kružliak
Zsolna: Belko – Leitner, Kopas, Minárik (78. Owusu) – Rusnák, Sauer (69. Myslovič), Mráz (61. Gono), Iľko, Ďuriš – Paur (79. Nemčík), Jánošík (61. Kaprálik)
DAC: Ricardo – Blackman, Kružliak, Muhamedbegovic, Ciganiks – Balić, Njie – Szánthó (62. Moumou), Andrezinho (74. Hahn), Verlinden (66. Nebyla) – Krstović