A Vasas ellen mérkőzik szombaton a DAC

Updated: január 13, 2021

Bővült a DAC felkészülési mérkőzéseinek menetrendje, a sárga-kékek szombaton a Vasas ellen idegenben lépnek pályára – közölte a klub honlapja.

Január 7-én kezdte a téli felkészülést a DAC, a koronavírus miatt végig hazai környezetben készül Bernd Storck legénysége. A menetrend során a szlovák U21-es válogatottal játszott volna mérkőzést a DAC, de a válogatott összetartását lefújták, ezért a mérkőzést is törölték.

Az eddigi program szerint január 23-án az ETO FC Győr csapatát fogadják a sárga-kékek, de a mérkőzések száma bővült. Január 16-án, szombaton 13:00 órától a Vasas vendége lesz a DAC és 2x 60 perces félidőt fog játszani a két csapat. Az ellenfelek nem ismeretlenek egymás számára, legutóbb 2019 nyarán mérkőzött a Vasas és a DAC, az Illovszky Rudolf Stadion avatóján a Vasas győzött 2:0 arányban.