A román FCSB lesz a DAC ellenfele az EKL 3. selejtezőkörében

Updated: júl 28, 2022

A román rekordbajnok lesz a DAC ellenfele az Európai Konferencia-liga 3. selejtezőkörében.

Miután a DAC a Konferencia-liga 2. selejtezőkörében búcsúztatta a feröeri Vikingur együttesét, ezzel bejutott a harmadik fordulóba. Már a korábbi sorsolásnál biztossá vált, hogy a román FCSB és a grúz Saburtalo Tbiliszi lesz a sárga-kékek következő ellenfele. Az első mérkőzésen a grúz csapat aratott 1:0-ás győzelmet, a visszavágón a román gárda 4:2-re múlta felül ellenfelét, ezzel az FCSB jutott a harmadik fordulóba.

A DAC hazai pályán kezd az FCSB ellen, az első mérkőzést augusztus 3-án, szerdán 20:30 órától rendezik a MOL Arénában.