A Mosonmagyaróvárt is legyőzte a DAC

Updated: jún 25, 2022

Harmadik felkészülési mérkőzését is lejátszotta a DAC, a sárga-kékek az NBII újonc csapatával, a Mosonmagyaróvárral mérték össze erejüket.

A Garamszentkereszt (3:1) és a Slovan (0:0) után harmadik felkészülési mérkőzését is lejátszotta a a DAC, amely ezúttal a Mosonmagyaróvár ellen lépett pályára a MOL Akadémián.

Az 5. percben vezetést szerzett a DAC, Szánthó szöglete után Krstović próbálkozását a kapus kiütötte, de az érkező Kružlaik a hálóba lőtt – 1:0. Fordulás után egyenlítettek a vendégek D’Urso egy szöglet után volt eredményes – 1:1. A 72. percben viszont megszerezte a győztes találatot a DAC, Dimun fejjel volt eredményes – 2:1. A DAC az idény előtti főpróbát június 30-án a MOL Arénában játssza a Paks csapata ellen.

FC DAC – Mosonmagyaróvár 2:1 (1:0)
Góllövők: 5. Kružliak, 72. Dimun – 50. D´Urso
DAC: Veszelinov (46. Trnovský) – Blackman (46. Andzouana), Kružliak (59. Brunetti), Muhamedbegovic (86. Marić-Bjekić), Davis (46. Ciganiks) – Veselovský (71. Ramadan), Njie (59. Nebyla) – Szánthó (46. Andrezinho), Balogh (59. Hahn), Moumou (25. Rymarenko, 71. Sharani) – Krstović (46. Dimun). Edző: Adrian Guľa.
Mosonmagyaróvár: Heinrich (46. Slakta) – Illés (64. Buglyó), Deák (46. Papp), Debreceni, Czingráber (46. Szabó) – Gáncs (46. Simita), Végh (46. D´Urso), Stoiacovici (46. Nagy K.) – Tóth (46. Nagy Z.), Boros (46. Hulicsár), Horváth (46. Szabó L.). Edző: Varga László.