A lengyel Sosnowiec csapatát is legyőzte a DAC

Updated: jún 23, 2019

Második felkészülési mérkőzését is sikerrel vette a DAC csapata, a sárga-kékek a lengyel ligából frissen kiesett Zaglbie Sosnowiec csapatát múlták felül 3:2 arányban.

A mérkőzés során a vendégek szereztek vezetést, a 19. percben Radwanek talált a hálóba, de Bilenkyi és Vida Máték góljaival három perc alatt fordított a DAC. Szünet előtt Radwanek második találatával egyenlítettek a vendégek, de fordulás után Taiwo állította be a végeredményt.

Legközelebb június 26-án Ausztriában az orosz Ahmat Groznij lesz a DAC ellenfele.

FC DAC – Zaglebie Sosnowiec 3:2 (2:2)
Gólszerzők: Bilenkyi (34.), Vida M. (37.), Taiwo (50.) ill. Radwanek (19., 44.)
A DAC kezdőcsapata: Jedlička – Blackman, Bednár, Csóka, Šimčák – Bilenkyi, Vida M, Koštrna – Divković, Taiwo, Čmelík.
Cserék: Slančík – Malý, Nagy L., Boateng, Magyar, Švec, Szalma, Bögi, Dolinský, Veselovský.

Fotó: fcdac.sk