Kikapott a Máriatölgyestől a DAC

Updated: január 30, 2021

Elszenvedte első vereségét a téli felkészülési során a DAC, a sárga-kékek a második ligában szereplő Máriatölgyes ellen maradtak alul 2:3 arányban.

A mérkőzés ezúttal négyszer 30 perces időtartamban zajlott, így a 120 perc során Bernd Storck több játékosnak is adott lehetőséget. A 28. percben egy jobboldali lövés után Ramirez szerzett vezetést a DAC számára, viszont a 36. percben egy jobboldali beadás után a labda Müllerről pattant a hálóba – 1:1. A 68. percben Čurik egy lepattanó labdát megszerezve kapura tört és a tizenhatos vonaláról a hálóba talált – 1:2. A 102. percben Sharani egyenlített, de egy perccel később Cyprian beállította a végeredményt.

A DAC a Vasas és az ETO legyőzése után elszenvedte első vereségét a téli felkészülési időszak során.

FC DAC-Máriatölgyes 2:3 (1:1)
Gólszerzők: Ramirez (28.), Sharani (102.) ill. Müller öngól (33.), Čurík (66.), Cyprian (103.)
DAC – 1. félidő: Jedlička – Blackman, Müller, Kružliak, Beskorovainyi – Christie-Davies, Schäfer (53. Nicolaescu), Balić – Divković, Ramirez, Kalmár.
DAC 2. félidő: Száraz – Vera, Molnár (100. Bögi), Braun, Brunetti – Moumou, Njie, Nebyla, Andzouana – Taiwo, Nicolaescu (100. Sharani). Edző: Bernd Storck.