Ismét 11 gólos győzelmet aratott az SK Dunaszerdahely

Updated: máj 20, 2018

Ismét remekelt az SK DAC Dunaszerdahely férfi kézilabdacsapat, amely a Győr-Moson-Sopron bajnokságban a Lipót gárdáját múlta felül 31:20 arányban.

Az előző fordulóban az ETO KSZE Győr csapata távozott 11 gólos vereséggel, úgy látszik, a dunaszerdahelyiek számára a 11 gólos győzelem a megszokott.

Remekül kezdte a mérkőzést a hazai gárda, a 11. percre már 7:2-es vezetés alakult ki, az előny pedig a félidő végéig is tovább nőtt. Fordulás után sem álltak le a dunaszerdahelyiek, ráadásul a találkozó végén sorozatban hatszor találtak a kapuba. A góltermésből Horváth Mátyás 10, Simon Tibor pedig 9 góllal vette ki részét.

SK DAC Dunaszerdahely – Lipót 31:20 (18:9)

Dunaszerdahelyi gólszerzők: Horváth Mátyás 10, Simon Tibor 9, Nagy Tibor 6, Lanstyák Zoltán, Gróf Nikolas 2-2, Takács Krisztián, Gányovics Gergő 1-1.