Győzelemmel zárta az idényt az SK DAC Dunaszerdahely

Updated: máj 28, 2018

Győzelemmel zárta szereplését a Győr-Moson-Sopron megyei bajnokságban az SK DAC Dunaszerdahely férfi kézilabda csapat, amely a Máriaújfalusi SE otthonában diadalmaskodott 28:23 arányban.

Jól kezdte a találkozót a dunaszerdahelyi csapat, amely már három góllal is vezetett, de félidőig a hazaiak fordítani tudtak. Szünet után viszont feljavult a csallóközi együttes és végül 5 gólos győzelmet aratott. Ennek köszönhetően az SK DAC Dunaszerdahely újoncként a negyedik helyen zárta a Győr-Moson-Sopron megyei bajnokságot.

A találkozó után a két csapat közös fotóra is összeállt, a házigazdák pedig a Nélküled című számmal búcsúztatta a csallóközieket.

Máriaújfalusi SE – SK DAC 23:28 (15:13)

Dunaszerdahelyi gólszerzők: Nagy Tibor 6, Lanstyák Zoltán, Horváth Mátyás 5-5, Gányovics Gergő 4 Gróf Nicolas, Simon Tibor 3-3, Rákóczi Barnabás 2.

Fotó: Murányi Péter Ferenc