EL: Győzött a Manchester és a Sparta, döntetlenezett a Rapid

Updated: október 21, 2016

Győzött a Manchester United és az Inter, sikertelen nap a cseh csapatok számára az Európa Liga csoportkörének harmadik mérkőzésén.

A Manchester United magabiztosan verte a Fenerbahce együttesét, a vörös ördögöknél duplázni tudott a rekordösszegért visszavásárolt Paul Pogba.

Az AS Roma pontokat hullajtott hazai környezetben az Austria Wien ellen. Az osztrákok vezető találata után ugyan 3-1-re fordítani tudott az olasz klub, de ez nem bizonyult elégnek. A 82. és a 84. percben szerzett góllal egalizálni tudott a vendég csapat.

A másik osztrák együttesnél, a Rapid Wiennél csak a cserepadon foglalt helyet a magyar U21-es válogatott Szántó Tamás és a szlovák válogatott Novota János. A bécsiek végül 1:1-es döntetlent értek el az olasz Sassuolo ellen.

A csehek közül a Sparta az izraeli Hapoel Beer Sheva otthonából hozta el a három pontot, míg a Plzeň hazai pályán kapott ki a román Astra csapatától. Szintén vereséget szenvedett a Liberec együttese, amely a Fiorentinával szemben maradt alul 3:1 arányban.