Sorozatban ötödik győzelmét aratta a szlovák válogatott

Updated: september 2, 2017

Sorozatban ötödik győzelmét aratta a szlovák labdarúgó-válogatott, Ján Kozák védencei 1:0-ra múlták felül a szlovén együttest. A mérkőzés egyetlen találatát Adam Nemec szerezte a 81. percben.

A hazai csapat főleg az első félidőben dolgozott ki több lehetőséget, de Oblak kapus remekül helyt állt. A három pontot bebiztosító találatra egészen a 81. percig kellett váni, amikor is Mak beadását Hamšík a kapufára lőtte, a kipattanót az érkező Nemec a hálóba pofozta – 1:0.

Ezzel a szlovák válogatott megszerezte sorozatbeli ötödik győzelmét és már 15 pontot szerzett az F-csoportban. A következő találkozóra szeptember 4-én, hétfőn kerül sor, Ján Kozák együttese Angliában lép pályára.

Szlovákia – Szlovénia 1:0 (0:0)

Gólszerző: Nemec (81.)

Szlovákia: Dúbravka – Pekarík, Gyömbér, Škriniar, Hubočan – Lobotka, Kucka (65. Greguš) – Mak, Hamšík (87. Duda), Weiss (54. Rusnák) – Nemec
Szlovénia: Oblak – Skubic, Mevlja, Cesar, Jokič (9. Viler) – Krhin (80. Rotman), Kurtič – Iličič, Birsa (60. Verbič), Vetrih – Matavž