A Slovan B otthonában is győzött a Somorja

Updated: august 24, 2016

Továbbra is százszázalékos a Somorja együttese, amely a hétközi 5. fordulóban 2:1 arányban győzött a Slovan fakó otthonában.

Már a 2. percben Horváth Csaba szerezhetett volna vezetést, de a helyzet kimaradt. A 10. percben Liuz Fernando ellen szabálytalankodtak, amiért a hazai Mórocz piros lapot kapott, szabadrúgásból pedig Peru talált a hálóba – 0:1. A 29. percben már kétgólos volt a somorjai előny, ezúttal Luiz Fernando volt eredményes. A második félidő 48. percében Rigo szépíteni tudott, de a lefújásig már az eredmény nem változott, így újabb három pontot gyűjtött a somorjai újonc.

A követkeő mérkőzésre szombaton, a Pomlé stadionban kerül sor, 16:30 órakor a szintén újonc Martin csapata érkezik.

Slovan B – Somorja 1:2 (0:2)

Gólszerzők: Rigo (48.) ill. Peru (10.), Luiz Fernando (29.)
Somorja: Hajdúch – Bjekič, Horváth, Edginton, Ozogámy – Mezovský, Luiz Fernando (Čemba, 81), Levi (Danilo, 62), Krištan, Leonel – Peu.

Fotó: Őry Tibor – stksamorin.sk