Piroslott Nagyudvarnokban, hetet vágott Kisudvarnok

Updated: august 21, 2017

A 2. forduló párharcaival folytatódott a Dunaszerdahelyi Területi Labdarúgó-bajnokság a múlt hétvégén.

Az AG Sport ligában ismét hétszer vették be az izsapiak kapuját – ezúttal Kisudvarnok győzött fölényesen ellenük. A pozsonycsákányi Chamilla Patrik mindössze négy perc alatt, már a mérkőzés 7. percében beállította a végeredményt és a hazai győzelmet. Nagyudvarnokban háromszor is előkerült a piros lap: hazai részről Harsányi Dávid és Kovács Attila, vendég részről pedig Ollári Gergely vonulhatott le korábban a pályáról. A nagyudvarnokiak így két csatáruk nélkül vágnak neki a következő fordulóban sorra kerülő Kisudvarnok-Nagyudvarnok járási „El clásiconak”.

A VII. ligában a padányi Bíró Zoltán háromszor volt eredményes, így csapatával hazai közönség előtt tartották otthon a három pontot. Jól hajráztak a csilizradványiak és az alistáliak is – mindkét csapat a mérkőzés utolsó perceiben szerezte meg győztes találatát. A somorjai fakó könnyedén, négy gólt szerezve küldte haza Vásárutat.

Az ifiknél gólokban gazdag mérkőzések vannak mögöttünk: a pozsonyeperjesiek nyolcat, az egyházgelleiek tízet, a vásárútiak hatot rúgtak aktuális ellenfeleiknek. Utóbbiaknál Török Bence és Zöld Arnold mesterhármassal járult hozzá a sikerhez.

VI. LIGA/AG SPORT LIGA – 2. forduló:

Egyházgelle-Hegyéte 2:1 (2:1), g.: Szerda Sz. (7.), Szerencsés Z. (37.) ill. Ivicze Gy. (17.);
Izsap-Kisudvarnok 1:7 (0:1), g.: Dinga B. (68.), Boros D. (öngól-76.) ill. Vass B. (17.), Németh A. (57.), Domonkos A. (70.), Ravasz T. (72.), Boros P. (74.), Antal G. (88.);
Pozsonycsákány-Dióspatony 2:0 (2:0), g.: Chamilla P. (3. 7.);
Felsőpatony-Nagypaka 3:1 (2:0), g.: Edmár A. (11m-8. 86.), Straka S. (32.) ill. Santai M. (67.);
Ekecs-Apácaszakállas–Baka 2:1 (2:1), g.: Torma I. (16.), Weiszdorn Á. (11m-35.) ill. Vida D. (38.);
Nagyudvarnok-Balony 1:1 (1:0), g.: Fajner I. (74.) ill Belucz G. (45.);
Felbár-Nyékvárkony 2:1 (0:1), g.: Grünfeld N. (46.), Sághy F. (57.) ill. Takács L. (11.);
Pozsonyeperjes-Szentmihályfa 3:1 (2:1), g.: Komrhel Zs. (19.), Fucsek L. (27.), Rácz A. (68.) ill. Döme T. (37.).

Padány-Nagyszarva 3:0 (2:0), g.: Bíró Z. (24. 45. 11m-55.);
Patonyrét-Alistál 2:3 (0:1), g.: Danis F. (55. 79.) ill. Mandák I. (36. 90.), Koleszár L. (71.);
Csilizradvány-Csallóköznádasd 2:1 (1:1), g.: Görözdi Á. (16.), Horváth J. (89.) ill. Tamás D. (45.);
Sárosfa-Béke 1:1 (1:0), g.: Szabó K. (41.), Horváth L. (52.);
Tárnok-Csallóközkürt 1:1 (0:0), g.: Takács A. (72.), Karácsony R. (öngól-74.);
Csilizpatas-Sárrét 1:0 (1:0), g.: Lakatos N. (44.);
Somorja B-Vásárút 4:0 (2:0), g.: Kuba J. (11.), Nagy J. (39.), Mezzei J. (52.), Špánik a (76.).

VI. LIGA U19 – 2. forduló:
Pozsonyeperjes-Nyárasd 8:1 (3:1), g.: Szabad P. (10.), Gerezdes T. (14.), Molnár M. (30. 70.), Horváth S. (66.), Vereknyei J. (68.), Hrdlovics Z. (75.), Zátori M. (87.) ill. Lakatos A. (12.);
Ekecs-Apácaszakállas–Egyházgelle 0:10 (0:3), g.: Lelkes E. (7. 71.), Márkus M. (28. 49.), Soóky D. (39.), Androvics R. (54.), Csánó N. (61.), Pongrácz K. (67.), Lukács A. (85.), Farkas L. (90.);
Nagyszarva-Alistál 4:1 (0:1), g.: Posvanc I. (50. 88.), Ambrus A. (66.), Bartal T. (71.) ill. Kovács I. (13.);
Nagyudvarnok-Vásárút 1:6 (1:3), g.: Prevužňák D. (23.) ill. Török B. (5. 44. 87.), Zöld A. (41. 71. 73.).

1.Egyházgelle 2 2 0 0 16:0 6
2.P.eperjes 2 2 0 0 12:1 6
3.Nagyszarva 2 2 0 0 8:2 6
4.Felsőpatony 1 1 0 0 6:2 3
5.Vásárút 2 1 0 1 6:5 3
6.Nagyudvarnok 2 0 0 2 3:12 0
7.Alistál 2 0 0 2 1:10 0
8.Nyárasd 2 0 0 2 2:12 0