Megtört a jég – újra győzni tudott a bősi Majoros-legénység

Updated: apríl 29, 2018

Három vesztes mérkőzést követően újra győzelemnek örülhettek a bősiek, miután hazai pályán győzték le nagyölvedi ellenfelüket a 25. fordulóban.

A mérkőzés ugyan drámaian indult, hiszen a vendégcsapat már a második percben megszerezte a vezetést. A 10. perctől azonban a bősiek is elkezdték a gólgyártást. Polák Attila fejesgólja után Bazsó Zsolt, Tóth László és Lengyel László is csatlakozott a gólszerzők közé. A második félidőre is akadtak izgalmak: a nagyölvediek két szépítő találatot is a bősi hálóba juttattak. Időben jött a mérkőzés végét jelző hármas sípszó, így a három pont nem vándorolhatott el a Parkerdei Stadionból. Majoros Jozef csapata a tabella 11. helyéről várja a folytatást.

1. forduló:

Bős-Nagyölved 4:3 (4:1), g.: Polák A. (10.), Bazsó Zs. (14.), Tóth L. (19.), Lengyel L. (45.) ill. Matić K. (2.), Letko M. (64., 85.)