Kisudvarnok az AG Sport liga őszi bajnoka

Updated: november 19, 2017

Jövő hétvégén ugyan még pótolnak néhány elmaradt mérkőzést az AG Sport ligában, ám Kisudvarnok már nyugodt szívvel pihenve telel a liga trónján.

Izgalmas hajrázásokat hozott a 15. forduló jónéhány mérkőzése. A bakaiak kishíján pontot veszítettek, mivel kétgólos előnyükre egyenlítéssel reagáltak az egyházgelleiek, ám a 90. percben sikerült megszerezni a győztes hazai találatot. A nagyudvarnokiaknak összejött a fordítás, akik az utolsó percekben dolgozták le hátrányukat és győzték le Nyékvárkonyt. A kisudvarnokiak vendégként léptek pályára Hegyétén, ahol Vass Bálint mesterhármasával zsebelték be a három pontot. Az izsapiak sem voltak messze a pontszerzéstől, ám Dióspatonynak még maradt ereje a mérkőzés végén, így elhozták a három pontot idegenből. Nem kímélték az ekecsieket a balonyiak – a mérkőzésen kiszakadt a gólzsák és a vendégek féltucat gólt kotortak a vendéglátók kapujába. A járási derbinek számító Felsőpatony-Szentmihályfa összecsapás venddéggyőzelemmel zárult – a mindent eldöntő találat a 84. percben érkezett. A pozsonyeperjesiek Felbárról, a nagypakaiak Pozsonycsákányból vihették haza a három pontot.

AG SPORT LIGA/VI. LIGA – 15. forduló:

Hegyéte-Kisudvarnok 2:3 (1:2), g.: Horváth Á. (18.), Ivicze Gy. (11m-60.) ill. Vass B. (20., 42., 84.);

Izsap-Dióspatony 2:3 (0:2), g.: Szabó T. (67.), Almási P. (68.) ill. Csápai Z. (41.), Kohút R. (43), Zlacký V. (87.);

Pozsonycsákány-Nagypaka 0:1 (0:1), g.: Andrássy B. (38.);

Baka-Egyházgelle 3:2 (2:0), g.: Vida D. (3.), Kálmán I. (23.), Johancsik P. (90.) ill. Csölle F. (50.), Mészáros A. (68.);

Ekecs-Apácaszakállas–Balony 2:6 (1:3), g.: Károlyi N. (35.), Weiszdorn Á. (11m-62.) ill. Ollári G. (2.), Vass K. (4.), Polák G. (42., 66.), Simon I. (82., 84.);

Nagyudvarnok-Nyékvárkony 3:2 (0:1), g.: Kovács A. (62., 87.), Losonszki M. (89.) ill. Kósa D. (44., 51.);

Felbár-Pozsonyeperjes 1:3 (1:0), g.: Grünfeld N. (11m-7.) ill. Rácz A. (61., 77.), Tomaček L. (65.);

Felsőpatony-Szentmihályfa 0:1 (0:0), g.: Döme T. (84.).