Hazai siker Vásárúton, bakai döntetlen Szentmihályfán

Updated: október 1, 2017

Túl vagyunk az őszi fordulók felén a Dunaszerdahelyi Területi Labdarúgó-bajnokságban.

Az AG Sport liga 8. fordulójának vasárnapi játéknapján kis híján elhozták a 3 pontot a kisudvarnokiak Pozsonyeperjesről, ám a vendéglátó csapat az utolsó percben egyenlíteni tudott. Ugyancsak a lefújás előtt nem sokkal mentettek pontot a felsőpatonyiak és szentmihályfaiak hazai környezetben. Nyékvárkony büntetőt hibázott, így itt is pontosztozkodással ért véget a mérkőzés. A pozsonycsákányiak és balonyiak kiütéses győzelmet arattak aktuális ellenfeleik ellen.

A VII. ligában rangadót nyertek a vásárútiak a szomszédos Csallóközkürt ellen. A vendégek csupán büntetőből voltak eredményesek. A somorjai fakó az utolsó öt percben lőtt győztes találatot Sárrét ellen. Az alistáliak alig örülhettek vezető találatuknak, mivel sárréti ellenfelüknek az utolsó 10 percben sikerült szépíteni, majd győztes gólt szerezni.

Az U19-eseknél sima győzelmet arattak az éllovas egyházgelleiek, Macura León mesterhármast szerzett. A felsőpatonyi ifik büntetőt hibáztak, így egy ponttal a zsebükben térhettek haza tőlük a nagyszarvaiak. Földes Frigyes triplájával először ünnepelhettek bajnoki pontokat az ekecs-apácaszakállasiak.

Vasárnapi eredmények:

AG SPORT LIGA/VI. LIGA – 8. forduló:
Pozsonyeperjes-Kisudvarnok 1:1 (0:1), g.: Pápai R. (90.) ill. Ravasz T. (45.);
Pozsonycsákány-Izsap 5:2 (4:0), g.: Popluhár T. (14.), Chamilla P. (32.), Mikóczy F. (38. 43.), Németh P. (öngól-81.), Fekete A. (85.) ill. Kulacs M. (11m-77.);
Felsőpatony-Hegyéte 1:1 (0:0), g.: Miklós A. (83.) ill. Szalai N. (65.);
Szentmihályfa-Baka 1:1 (0:0), g.: Döme T. (11m-83.) ill. Bolyó L. (77.);
Nagypaka-Balony 2:6 (0:4), g.: Santai M. (56.), Flaska R. (86.) ill. Vörös Z. (3. 16.), Gerhát B. (20. 89.), László A. (38.), Belucz G. (78.);
Nyékvárkony-Dióspatony 1:1 (0:1), g.: Mészáros J. (58.) ill. Csápai Z. (3.).

Somorja B-Sárosfa 1:0 (0:0), g.: Fodrek T. (85.);
Sárrét-Alistál 2:1 (0:0), g.: Čičvák T. (80.), Zirig I. (90.) ill. Mandák I. (75.);
Vásárút-Csallóközkürt 3:1 (1:1), g.: Szűcs K. (19.), Csiba R. (11m-49.), Lavu L. (74.) ill. Csikmák G. (11m-40.).

VI. LIGA U19 – 8. forduló:
Ekecs-Apácaszakállas–Nagyudvarnok 3:2 (2:1), g.: Földes F. (10. 13. 83.) ill. Prevužňák M. (1.), Horváth D. (80.);
Felsőpatony-Nagyszarva 3:3 (2:1), g.: Pollák B. (6. 48.), Tóth M. (39.) ill. Posvanc I. (12.), Rublík M. (11m-72.), Orbán P. (75.);
Vásárút-Egyházgelle 0:4 (0:2), g.: Macura L. (6. 31. 11m-78.), Lelkes E. (81.).

1.Egyházgelle 7 6 1 0 36:7 19
2.P.eperjes 7 5 1 1 40:8 16
3.Nagyszarva 7 5 1 1 25:12 16
4.Felsőpatony 7 4 2 1 28:10 14
5.Vásárút 7 4 1 2 19:13 13
6.Nyárasd 7 2 1 4 17:29 7
7.Nagyudvarnok 8 1 1 6 15:37 4