Három piros lap Padányban, kisudvarnoki pontvesztés Nyékvárkonyban

Updated: október 15, 2017

Az AG Sport liga 10. fordulójában kiütéses győzelmet arattak a felsőpatonyiak és a pozsonyeperjesiek. Az éllovas kisudvarnokiak csupán döntetlennel tértek haza Nyékvárkonyból. Félidei hátrányból egyenlítettek, majd a 89. percben győztes gólt szereztek a bakaiak Nagypakán, akik így csupán egy pontra közelítették meg az első helyezettet. A dióspatonyiak az utolsó tíz percben fordítottak Balony ellen, így otthonmaradt a három pont.

A VII. ligában parázs mérkőzésen nyertek a padányiak – közülük egy játékos, az ellenfél játékosai közül ketten is piros lapot kaptak. Csilizradvány és Alistál nem kímélte ellenfeleit, hazai sikert arattak a vásárútiak, a sárrétiek és a somorjai fakó is. Idegenben lőtt négy találatával meglépni látszik Sárosfa a tabella végén pont nélkül ácsorgó csapatoktól.

Az ifiknél ketten is tripláztak Egyházgellében: Varga Péter és Lelkes Ernő Áron három-három találattal vette ki részét csapata győzelméből. Sikeresen zárták a fordulót a pozsonyeperjesiek és nagyszarvaiak. A nagyudvarnokiak megszerezték második győzelmüket az idényben.

AG SPORT LIGA/VI. LIGA – 10. forduló:
Felsőpatony-Izsap 5:0 (0:0), g.: Fekete B. (11m-55.), Edmár A. (63.), Pudmerický P. (67.), Gajdacs D. (86., 89.);
Nagypaka-Baka 1:2 (1:0), g.: Bugár A. (6.) ill. Vida D. (71.), Kálmán I. (89.);
Dióspatony-Balony 2:1 (0:0), g.: Daniel M. (82.), Berceli M. (89.) ill. Vörös Z. (47.);
Szentmihályfa–Ekecs-Apácaszakállas 2:0 (0:0), g.: Fatona D. (57.), Bacsfai T. (70.);
Egyházgelle-Pozsonycsákány 2:1 (1:1), g.: Szerda Sz. (45., 11m-56.) ill. Németh P. (14.);
Felbár-Nagyudvarnok 1:1 (1:1), g.: Grünfeld N. (6.) ill. Losonszki M. (26.);
Pozsonyeperjes-Hegyéte 7:0 (3:0), g.: Rácz A. (29., 32.), Tászli Z. (54.), Nagy A. (57.), Zöld A. (60.), Tomaček L. (88.) ill. Csémi N. (öngól-37.);

VII. LIGA – 10. forduló:
Padány-Csilizpatas 2:1 (1:0), g.: Balogh T. (10.), Bíró D. (73.) ill. Badala P. (47.);
Csilizradvány-Tárnok 6:0 (1:0), g.: Csicsó J. (23., 49.), Révész B. (47., 63.), Görözdi Á. (58.), Seszták L. (90.);
Csallóköznádasd-Sárosfa 1:4 (0:1), g.: Karácsony P. (11m-65.) ill. Szabó R. (11m-25., 55.), Bede T. (53.), Szabó K. (85.);
Somorja B-Patonyrét 3:0 (1:0), g.: Kuba J. (43., 75.), Špánik A. (85.);
Vásárút-Nagyszarva 3:0 (1:0), g.: Szűcs K. (41.), Csiba R. (11m-57.), Seszták L. (85.);
Sárrét-Béke 4:0 (3:0), g.: Florian M. (14., 33., 55.), Zirig I. (40.);
Alistál-Csallóközkürt 5:0 (2:0), g.: Bogyai K. (5., 23.), Mandák I. (54., 82.), Károlyi R. (88.).

VI. LIGA U19 – 10. forduló:
Pozsonyeperjes-Vásárút 4:0 (1:0), g.: Szabad P. (10.), Zátori M. (53.), Molnár M. (69.), Izsóf A. (74.);
Nagyszarva-Nyárasd 4:1 (2:1), g.: Posvanc I. (13.), Sidó S. (53., 73.) ill. Szedlák D. (27.), Novoszák R. (öngól-34.);
Egyházgelle-Alistál 8:1 (4:1), g.: Macura L. (13., 43.), Varga P. (29., 67., 71.), Lelkes E. (31., 47., 59.) ill. Horváth N. (24.);
Nagyudvarnok-Felsőpatony 2:1 (2:1), g.: Prevužňák D. (4.), Tóth M. (35.) ill. Tóth M. (39.).

1.Egyházgelle 9 8 1 0 55:10 25
2.P.eperjes 9 7 1 1 47:8 22
3.Nagyszarva 9 7 1 1 31:13 22
4.Felsőpatony 9 4 2 3 29:15 14
5.Vásárút 9 4 1 4 19:19 13
6.Nagyudvarnok 9 2 1 6 17:38 7
7.Nyárasd 9 2 1 6 20:44 7
8.Ekecs-Ap.szak. 8 1 0 7 11:41 3