Győzelemmel nyitott az Európa-bajnokságon a felvidéki válogatott

Updated: jún 5, 2017

Győzelemmel nyitott az észak-ciprusi Conifa Európa-bajnokságon a Felvidéki válogatott, amely 1:0 arányban múlta felül Székelyföld válogatottját.

A mérkőzés során többet birtokolta a labdát a székely válogatott, de a felvidékiek viszont a találkozó talán egyetlen komoly helyzetét gólra váltották. Az 56. percben egy felvidéki szöglet után Krizsán Richárd talált a kapuba. Ezzel már harmadik alkalommal győzött Felvidék csapata Székelyföld felett, korábban 1:0-ás és 3:1-es diadal született.

A következő mérkőzésre június 6-án, kedden 19:00 órától kerül sor Ellan Vannin, vagyis a Man szigetek ellen.

Felvidék – Székelyföld 1:0 (0:0)

Gólszerző: Krizsán Richárd (56.)

Felvidék: Prokop Rostislav – Nagy Márk, Szépe János, Krizsán Richárd, Ozogány Dávid, Meszlényi Renátó, Gányovics Erik, Szabó Tibor, Vankó Imre (Kalmár Gyula, 90.), Mikus Rajmund, Molnár Attila (Magyar Zsolt, 69.).