A döntetlen ellenére is élen maradt a Somorja

Updated: september 12, 2016

Sorozatban harmadik alkalommal döntetlenezett a somorjai csapat, amely ezúttal a második liga 8. fordulójában a nagyszombati fakó ellen játszott 2:2-es döntetlent.

A 21. percben vezetést szereztek a hazaiak, Peu 25 méterről leadott lövésse a kapuban kötött ki – 1:0. A 33. percben Yao révén egyenlítettek a vendégek – 1:1. A folytatásban is látványos futball játszódott. Az 52. percben vezetést szerzett a Nagyszombat, ismét Yao volt a gólszerző – 1:2. A 79. percben sikerült az egyenlítés, Danilo beadása után Luquinha talált a kapuba – 2:2.

A döntetlen ellenére egyforma pontszámmal továbbra is a tabella élén a somorjai csapat, amely szerdán a Slovnaft Cup küzdelmein belül a Szakolca együttesét fogadja.

STK Somorja – Nagyszombat B 2:2 (1:1)

Gólszerzők: 21.Peu, 79. Luquinha – 33. a 52. Yao

STK Somorja: Hajdúch – Bjekič, Edginton, Horváth, Ágh – Králik, Luiz Fernando, Čemba (80. Pončák), Luquinha, Leonel (62. Danilo) – Peu

Fotó: Őry Tibor – stksamorin.sk