Alistáli siker Padányban, tíz gól Vásárúton

Updated: máj 7, 2018

A VII. liga 22. fordulójában idegenben remekeltek a nagyszarvaiak, valamint Alistál csapata, akik járási rangadón léptek pályára Padányban. Bogyai Krisztián 26. percben szerzett találatának köszönhetően immár hét pont az előnyük a szomszédos településsel szemben. Hazai közönség előtt rendeztek gólparádét a vásárútiak, színeikben Seszták László triplázott. Három mérkőzésen, Csilizradványon, Csilizpatason és Somorja B otthonában is 4:1-es hazai siker került a jegyzőkönyvbe. Félidei döntetlen után végül Sárréten maradtak alul a tavasszal számos gólt termelő csallóközkürtiek.

Az U19-esek felsőházi mérkőzésén a jóval esélyesebb pozsonyeperjesiek megadták magukat Vásárúton – a hazaiak kétszer is betaláltak ellenük, otthon tartva a három pontot.

VII. LIGA – 22. forduló:
Vásárút-Béke 7:3 (4:0), g.: Seszták L. (9., 43., 49.), Szűcs K. (31.), Simcsik R. (45.), Szabó A. (64.), Csiba R. (11m-72. ill. Lamos B. (53.), Matejka I. (79., 84.);

Csallóköznádasd-Nagyszarva 1:2 (0:1), g.: Tamás D. (57.) ill. Herberger Cs. (15., 76.);

Csilizradvány-Sárosfa 4:1 (2:0), g.: Révész B. (8., 90.), Végh V. (11., 11m-59.) ill. Szelle R. (46.);

Somorja B-Tárnok 4:1 (1:1), g.: Kuba J. (42., 63.), Rigó A. (54.), Johancsik P. (11m-74.), ;

Padány-Alistál 0:1 (0:1), g.: Bogyai K. (26.);

Sárrét-Csallóközkürt 3:2 (1:1), g.: Zirig I. (23.), Florian M. (53., 11m-79.) ill. Szigeti A. (26.), Harsányi D. (11m-84.);

Csilizpatas-Patonyrét 4:1 (3:0), g.: Csánó R. (15.), Badala P. (11m-29.), Csicsay L. (47.) ill. Jáger D. (öngól-5.), Pudmerický A. (53.).

VI. LIGA U19 – PLAYOFF
Felsőház: 5. forduló: Vásárút-Pozsonyeperjes 2:0 (1:0), g.: Bindics D. (2.), Török B. (81.).

1. Egyházgelle 20 17 3 0 104:17 54
  2. Pozsonyeperjes 20 15 3 2 84:15 48
  3. Nagyszarva 20 11 3 6 55:41 36
  4. Vásárút 20 10 1 9 51:38 31
  5. Felsőpatony 20 8 3 9 48:38 27