Négy aranyémet szereztek a bősi Kyokushin Karate versenyzői

Updated: marec 6, 2018

Az elmúlt hétvégén Győrben rendezték az AIKO Ashihara Karate Gálát, melyen a bősi Kyokushin Karate Oyama Dojo klub versenyzői is szőnyegre léptek.

A bősi versenyzők remekül szerepelek, ugyanis négy első és egy második helyet gyűjtöttek be. Jančovič Lindának a legkisebbek kategóriájában egy ellenfele volt és 2 fejrúgással nyerte a mérkőzést. Jančovič Laura 3 ellenféllel küzdött, az első két mérkőzést test KO-val, a harmadik mérkőzést pedig 2 fejrúgással nyerte.

Márik Erik mindkét összecsapásán KO-val győzött, míg Kósa Tamás az első két mérkőzését 2-2 fejrúgással hozta, a harmadik párharcon pedig test KO-val diadalmaskodott.
Jandura Adriánnak szintén három ellenfele volt, de az egyik karatéka sérülés miatt feladta a versenyt, így két mérkőzésen szerepelt. Az első összecsapáson test K.O-val nyerte, a második mérkőzésen hosszabbítás után bírói döntéssel szenvedett vereséget.