Négygólos DAC siker Bős felett

Updated: júl 12, 2017

Negyedik felkészülési mérkőzését játszotta a DAC csapata, amely ezúttal négygólos győzelmet aratott a harmadik ligában szereplő Bős felett.

Már az 5. percben vezetést szerzett a DAC, az 5. percben Ljubicic szabadrúgásból talált a kapuba – 1:0. A 34. percben Ljubicic beadásából Vida szerezte meg a második találatot. A 43. percben egy jobboldali támadás során Ljubicic kapta vissza labdát és nem hibázott – 3:0. A 67. percben Bajič állította be a négygólos végeredményt – 4:0.

A felkészülés utolsó mérkőzésére július 15-én szombaton, 17:00 órai kezdettel kerül sor a cseh kupagyőztes Zlín ellen. A találkozót a MOL Arénában rendezik.

FC DAC – Bős 4:0 (3:0)

Gólszerzők: Ľjubicic (5., 43.), Vida (34.), Bajič (67.)

DAC: Száraz – Živković, Kocsis, Kwin, Koštrna – Ljubičić – Domonkos, Simon, Čmelík, Vida – Mervó
Cserék: Slávik, Bajić, Špiriak, Pagáč, Kosorin, Bajić, Sandal, Moďoroši, Ľupták, Pačinda, Mészáros, Divković