Második győzelmét aratta a beleki edzőtáborban a DAC

Updated: február 3, 2018

Harmadik felkészülési mérkőzését játszotta a beleki edzőtáborban a DAC csapata, a sárga-kékek egyúttal a Zbrojovka Brünn csapata ellen léptek pályára.

A 23. percben Pačinda egy kiugratás után került helyzetbe és a kapus mellett nem hibázott – 1:0. Négy perccel később Pilík szabadrúgásból egyenlített – 1:1. A 38. percben megszületett a mérkőzés végeredménye, a kölcsönbe érkező Herc talált a hálóba – 2:1.

A sárga-kékek február 6-án lépnek utoljára pályára a törökországi edzőtáborban, ezúttal az orosz FC Orenburg lesz az ellenfél.