Félidőben: Rózsahegy-DAC 0:3!

Updated: máj 19, 2018

Félidőben magabiztos előnnyel vonult pihenőre a DAC, ugyanis három góllal vezet Rózsahegyen!

Aktívan kezdett a DAC, a találkozó elején Vida szerezhetett volna vezetést. A másik oldalon a 12. percben Haskič lövése szállt mellé. A 19. percben felzúgott a több mint 500-as vendégszektor, ugyanis Vida Kristopher távoli lövésével vezetést szerzett a DAC – 0:1. A 22. percben Davis baloldali beadására Ljubičić érkezett, de fejese a kapu mellé szállt. A 29. percben növelte előnyét a DAC, egy baloldali beadást Vida az ötös sarkáról a kapu elő fejelt, Ljubičić pedig nem hibázott – 0:2!! A 34. percben Qose eresztett meg egy csípős lövést, de Macej hárítani tudott. A sárga-kékek remek teljesítményét a harmadik találat tetőzte, egy baloldali beadást Bayo küldött egyből a hálóba – 0:3!

Veszélyes DAC helyzettel kezdődött a második félidő, a 48. percben Davis szabadrúgását Macík üggyel-bajjal védte. Az 55. percben negyedik gólját is megszerezte a DAC csapata, Vida vállalkozott egy szólóra, két rózsahegyi játékos mellett is elment, 20 méterről leadott lövésére Macík nem tudott odaérni -0:4!

MFK Rózsahegy – FC DAC 1904 Dunaszerdahely (0:3)

Gólszerzők: Vida (19., 55), Ljubičić (30.), Bayo (40.)

Rózsahegy: Macík – Maslo, Menich, Jonec – Daniel, Qose, Kochan, Ľupták, Gál-Andrezly – Gešnábel, Haskić

FC DAC: Macej – Huk, Šatka, Záhumenský – Koštrna, Ljubičić, Simon, Herc, Davis (53. Živkovič) – Vida, Bayo